p.3_cross-04
התחדשות עירונית היא הדרך המשתלמת ביותר ליהנות משדרוג מהותי של סביבת המגורים, מהסלון ועד לרחוב, ולהרוויח מהשבחת הנכס. כדי לוודא שאנו עומדים בסטנדרטים שקבענו לעצמנו גיבשנו מתודולוגיה המנחה את הפעילות שלנו בתחום:

בוחרים במתווה הטוב ביותר

הריסה ובנייה היא המתווה המתאים ביותר להתחדשות עירונית בלב הערים, משום שהיא מעניקה הזדמנות להעניק לכם את המוצר הטוב ביותר, מבלי להתפשר על עקרונות התכנון והביצוע שלנו.

בונים צוות של מנצחים

כל פרויקט הוא יחיד ומיוחד בשבילנו, ולכן אנו בונים עבורו צוות של מומחים, הנמצאים בחזית תחום ההתחדשות העירונית בישראל. העיקרון המנחה אותנו בבניית הצוות הוא כי השלם שווה יותר מסכום חלקיו ואנו מאמינים שיחד נוכל להביא להשלמתו האיכותית בנחישות וביעילות.

הפרויקט שלכם הוא יחיד ומיוחד

ולכן, אנו נמנה מנהל פרויקט ייעודי שיהיה זמין עבורכם בכל עת, יהיה אמון על הטיפול בשלבי הפרויקט מולכם וירכז את הבקשות שלכם. אתם נהנים מנקודת קשר אחת, המהווה את הכתובת לכל הצרכים והרצונות שלכם.

הבית, מבעד לעיניכם

יש לכם חזון המגדיר את הצרכים והרצונות שלכם ואנחנו פה כדי להגשים אותו. אנו נשלב אתכם בתהליך התכנון, שיתבסס על כל אלה.

שומרים על השגרה

השגרה שלכם יקרה לנו, ולכן נמזער את ההשפעה שלנו עליה, נסייע ככל הנדרש, ודיירים שיזדקקו לעזרה פרטנית יקבלו אותה מאיתנו בשמחה.

השקט הנפשי שלכם הוא הנכס שלנו

ולכן נעשה הכל כדי לזכות באמון, בביטחון המלא ובשלווה שלכם, באמצעות שמירה על קשר ועדכון שוטף. כך שאתם תהיו נגישים לכל המידע בזמן אמת, ותיהנו מביטחון מלא ושלווה לאורך כל הדרך.

אמנת ההתחדשות העירונית של חברת אסדן

1. אנו מתחייבים לתכנן את הפרויקט ולבצע אותו בסטנדרטים בינלאומיים, לשלב בו את טכנולוגיות הבניה המתקדמות ביותר ולהעניק לכם סביבת מגורים יוקרתית ומתקדמת.

2. הדיירים הם השותפים האסטרטגיים שלנו בכל פרויקט, ולכן התקשורת איתם תתבסס על זמינות אמינות, שקיפות, יושרה וערבות הדדית, לאורך כל הדרך.

3. תכנון הפרויקט יתבצע בתיאום מלא איתכם הדיירים, כדי שתוכלו להתאימו לרצונות ולצרכים הייחודיים שלכם.

4. אנו מתחייבים לסייע לדיירים הנזקקים לסיוע בכל הסוגיות הקשורות באיתור דירה מתאימה, במעבר אליה ובחזרה ממנה לדירה החדשה.

5. תכנון הפרויקטים יעמוד בקנה אחד עם המרקם העירוני ויביא לשדרוג החיים המתקיימים מסביב לו.

6. אנו מתחייבים לקדם עקרונות קיימות בפרויקטים שלנו, לתכנן ולבנות בהתאם לתקני הבניה הירוקה ולשלב כלים ופתרונות המקדמים את איכות הסביבה, צמצום פגיעה בה וחסכון במשאבים.

7. הפרויקטים שלנו יהיו נגישים לכל האוכלוסייה, לרבות בעלי צרכים מיוחדים, על מנת לקדם צדק חברתי.

8. אנו נרתום לפרויקט את כל המשאבים של החברה, ואת האיתנות הפיננסית שלה, כדי להבטיח תכנון וביצוע מושלמים, עמידה במלוא המחויבויות שלנו ובלוחות הזמנים.

9. בחירת היועצים ואנשי המקצוע לפרויקטים תתבצע בשיתוף עם הדיירים ותוך הקפדה על גיוס אנשי המקצוע המנוסים, המובילים והמחויבים ביותר לפרויקט ולדייריו.

10. אנו מתחייבים לעשות את כל הנדרש על מנת להעניק לשותפינו הדיירים ביטחון מלא לאורך כל הפרויקט, ראש שקט ושביעות רצון מלאה.

פרויקט רוממה

אוכלס ב- 2018

p.3_cross-04

צומת הרחובות שמגר וירמיהו היה מוכר לכל בזכות מחלבת תנובה ששכנה בצומת עד לפני מספר שנים. כיום הצומת מהווה מוקד עליה לרגל עבור אלה הרוצים לחזות באחת הדוגמאות המרשימות ביותר להתחדשות עירונית ותרומתה למרקם האורבני, לתושבי האזור, ולקהילה המקומית.

הפרויקט כלל שינוי ייעוד הקרקע מתעשייה למגורים, ותכנון פרויקט עירוני מתקדם הכולל 380 יחידות דיור בתשעה בניינים מרשימים, המוצבים מסביב לפארק עירוני מטופח וירוק.

 

במסגרת הפרויקט, המשתרע על כ-18 דונמים, הוקמה שדרת מסחר חדשה, המשרתת את תושבי הפרויקט ואת סביבתו ובית כנסת לקהילה הצומחת בו. בכך יצרה מתחם הנהנה מעירוב שימושים מתקדם, שתושביו נהנים מסביבת מגורים יוקרתית, משירותים עירוניים מתקדמים ומסביבה תוססת ואסתטית, ולה ערך מוסף מהותי לא רק לפרויקט, אלא לרחוב ולעיר כולה.

פרויקט הטייסים

בתכנון מתקדם

p.3_cross-04

שכונת קטמון בירושלים זוכה בעשרים השנים האחרונות לעדנה מחודשת ולביקושים בקרב אוכלוסייה צעירה וחזקה המתקבצת אליה מרחבי ירושלים, ישראל והתפוצות.

האווירה הייחודית בשכונה, הקהילה החזקה והאינטימית, הסביבה הירוקה והקרבה לכל מה שיש לעיר להציע, הפכו אותה למבוקשת יותר מאי פעם.

פרויקט הטייסים של אסדן יהפוך את אחד הבניינים שנבנו בה בשנות החמישים, לסביבת מגורים יוקרתית ומודרנית, המעניקה לדייריו הזדמנות ליהנות מחוויית חיים מושלמת, בבית ומחוצה לו.

לפני

אחרי

אסדן בקטמון הישנה

בתכנון

p.3_cross-04

בימים אלו אנו מקדמים מספר פרויקטים במתכונת של הריסה ובנייה בשכונת קטמון הישנה. הפרויקטים מצטיינים במיקום מעולה בשכונה היוקרתית, וכתמיד, תכנונם וביצועם יהיה בסטנדרטים העיליים של אסדן.